Andropauza zmienia mężczyzn nie do poznania. Czy można z tym walczyć i czy suplementy diety pomagają?

Andropauza lub „menopauza męska” to kolejny termin określający stopniowe obniżanie poziomu testosteronu. Andropauzy mogą się spodziewać panowie w wieku około 40 roku życia. Mężczyźni w okresie andropauzy są często zmęczeni, pozbawieni energii, bardziej się pocą, spada ich libido lub mają problemy z erekcją. U mężczyzn przechodzących andropauzę zmienia się także sylwetka, wszystkie te zmiany powodują ztratę pewności w siebie. Andropauza jest procesem zachodzącym stopniowo i trwa kilka lat, testosteron spada o jeden procent rocznie. Tak więc testosteron słusznie nazywany jest hormonem prawdziwego mężczyzny i nie ma się co dziwić. Na pierwszy rzut oka kobiety rozpoznają prawdziwych mężczyzn, którzy nie mają obniżony poziom testosteronu w organizmie.

 

Jak najlepiej radzić sobie z objawami andropauzy?

Jeśli mężczyźni szukają szybkiego rozwiązania, powinni sięgnąć po naturalne suplementy. Na pewno przyszło Ci do głowy jako pierwsze. „Czy suplementy diety naprawdę mogą pomóc w walce ze spadkiem poziomu testosteronu?” Tak, ale ważna jest możliwość wyboru. Aby naturalny suplement diety był skuteczny, a nie tylko placebo, musi zawierać odpowiednią ilość składników aktywnych. Należą do nich witaminy (D3, C, B6), minerały (cynk, magnez, selen) oraz ekstrakty z ziół (np. Kotwica gruntowa, siano z kozieradki). Jeśli szukasz suplementu diety zawierającego substancje w odpowiedniej ilości, wypróbuj 100% naturalny produkt PRIMULUS.

 

Suplement diety PRIMULUS - czy to naprawdę działa?

Nie sprzedajemy placebo, ale produkt wysokiej jakości, i tego się trzymamy. Za siłę tego produktu odpowiada unikalna kompozycja składników aktywnych wraz z dużą dawką kotwicy gruntowej, która zawiera 60% saponin. Jeśli szukasz suplementu diety, który gwarantuje odpowiednią dawkę składników aktywnych, PRIMULUS jest najlepszym wyborem. Produkt posiada certyfikat Instytutu Medycznego w Pradze i ma ponad 35 000 zadowolonych klientów. Przekonaj się o sile tego produktu i pobudź swoją energię i libido. Właśnie teraz DARMOWA wysyłka na terenie całej Polski.

Kup PRIMULUS