Często zadawane pytania

„Ile czasu upłynie, zanim odczuję pierwsze efekty PRIMULUSa?”

Fakt ten jest bardzo indywidualny i zależny jest od wielu czynników. Decydujący jest Twój wiek, kondycja fizyczna, nawyki żywieniowe itp. Poziom testosteronu jest różny dla każdego mężczyzny, więc nie możemy udzielić Ci dokładnej odpowiedzi. Doświadczenie pokazuje, że najszybsze efekty występują w ciągu dwóch tygodni, ale większość mężczyzn odczuwa różnicę po jednym do dwóch miesięcy stosowania Primulusa.

„Czy PRIMULUS może mi pomóc, gdy mam zaledwie 20 lat?”

Primulus jest przeznaczony głównie dla mężczyzn powyżej 25 roku życia, którzy już zaczynają wykazywać niższe poziomy testosteronu. Ale to nie znaczy, że Primulus nie może także Tobie przynieść korzyści. Zawiera bowiem wiele witamin i minerałów, których mężczyźna potrzebuje w każdym wieku i często ich brak. Mało cynku? Niedobór witaminy D? Niskie spożycie magnezu? Primulus jest rozwiązaniem.

„Dlaczego muszę brać dwie tabletki dziennie, a nie jedną?”

Nic nie chcemy robić na pół gwizdka. Aby mieć pewność, że Primulus naprawdę Ci pomoże, musi zawierać wystarczającą ilość składników aktywnych w odpowiednich proporcjach. Takie ilości nie da radę wdrożyć w pojedynczą tabletkę. A jeśli zapomnisz wziąć tabletkę rano, nie martw się, możesz wziąć dwie jednocześnie wieczorem.

„Czy PRIMULUS ma jakieś skutki uboczne?”

Primulus to w 100% naturalny produkt, który składa się wyłącznie z witamin, minerałów i ekstraktów z dwóch ziół. Główną potęgą naszego produktu jest przede wszystkim unikatowa kombinacja tych substancji oraz objętość, w jakiej są one zawarte. Wszystkie składniki są powszechnie dostępne w aptekach i często zalecane przez lekarzy. Nie są to zakazane substancje, a Primulus nigdy nie podniesie poziomu Twojego testosteronu powyżej naturalnego poziomu.

Nie musisz się martwić, nie ma żadnych skutków ubocznych.

PS: Jeśli zażywasz leki obniżające ciśnienie krwi, wskazane jest, aby omówić stosowanie produktu z lekarzem. Niektóre z tych leków są przeciwwskazane do ekstraktu z buzdyganka naziemnego.

„A co stanie się z moim testosteronem, jeśli w przyszłości PRIMULUS przestanę brać?”

Jeśli w przyszłości przestaniesz korzystać z PRIMULUSa, to poziom Twojego testosteronu w najgorszym przypadku powróci do poziomu przed pierwszym użyciem produktu. W przeciwieństwie do sterydów anabolicznych, które zmniejszają produkcję autotestosteronu (organizm przestaje go wytwarzać, ponieważ otrzymuje go „sztucznie“), nasz produkt promuje własną, naturalną produkcję tego hormonu. Dlatego nie ma negatywnego efektu metabolicznego.

„Chcę regularnie przyjmować PRIMULUS, czy nie mogę uzyskać stałego odbioru bez konieczności dokonywania jednorazowych zakupów?”

Oczywiście. Najlepszy efekt pojawia się własnie przy regularnym stosowaniu. Każdy, kto kupi u nas Primulus, może zostać dobrowolnie objęty regularną subskrypcją, to znaczy że Primulus będzie wysyłany do Ciebie regularnie co 30 dni. Prosto i wygodnie. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie tej opcji po pierwszym zakupie. Nie zmuszamy nikogo do niczego, wszystko to zależy tylko od ciebie.


Wypróbuj PRIMULUS