O nas. O zespole PRIMULUS!

Jesteśmy pełnymi entuzjazmu trzydziestolatkami i lubimy robić rzeczy właściwie i porządnie.

Naszym celem było stworzenie wysokiej jakości produktu i usług wokół niego, które pomogą uczynić życie lepszym i łatwiejszym. Produkt, którego nigdy nie będziemy się wstydzić i z którego sami skorzystamy. Naszym celem było stworzenie długoterminowych, a przede wszystkim zadowolonych klientów. Satysfakcja kupujących jest zawsze na pierwszym miejscu, ponieważ wiemy, że najlepsza reklama to zawsze pozytywna recenzja lub rekomendacja zadowolonego klienta.

Dlaczego PRIMULUS – suplement diety dla mężczyzn?

Aktywnie interesujemy się zdrowym stylem życia. Dużo ćwiczeń, zdrowa dieta, żadne papierosy i alkoholu zawsze z umiarem. Wiemy, że organizm działa jak maszyna, która musi otrzymywać odpowiednie paliwo, aby uzyskać najlepszą wydajność. Wiemy również, że obecnie trudno jest dostarczyć wszystkie niezbędne witaminy i minerały z samej żywności.

Szukaliśmy wysokiej jakości multiwitaminy idealnie tylko dla mężczyzn, który dostarczyłby nam wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Nie mogliśmy znaleźć niczego, co by nam się podobało, więc stworzyliśmy własny produkt – PRIMULUS – multiwitaminę współczesnego mężczyzny.

Spędziliśmy kilka miesięcy badając informacje naukowe na temat tego, jak najlepiej promować zdrowie i witalność mężczyzn. Naszym celem było znalezienie substancji, które walczyłyby ze zmęczeniem, utratą mięśni, mniejszym libido i innymi cechami ważnymi dla mężczyzn. W naszych poszukiwaniach często natrafialiśmy na znaczenie optymalnego poziomu testosteronu. Dlatego skupiliśmy się na witaminach, minerałach i ekstraktach ziołowych, które wspierają naturalną produkcję tego hormonu.

Poszukiwaliśmy wysokiej jakości surowców, rozmawialiśmy z ekspertami, przygotowywaliśmy właściwą formułę, uzgadnialiśmy najbardziej precyzyjną produkcję, a wraz z naszym grafikiem pracowaliśmy nad charakterystycznym designem, który spodoba się każdemu mężczyźnie :).

Przygotowania te zakończyły się w maju 2015 r., kiedy weszliśmy na rynek z multiwitaminą współczesnego mężczyzny – PRIMULUS. W produkcji wykorzystaliśmy najwyższą jakość danych substancji, które można uzyskać na rynku. A ponieważ bazujemy na jakości składników i zawartości substancji czynnych, oferujemy wszystkim klientom gwarancję satysfakcji i refundacji.

Pierwsze tygodnie były ostrożne, a sprzedaż trzeźwa. Cały projekt zainwestowaliśmy tylko z własnych środków, co nie pozwoliło nam rozpocząć od masowej kampanii reklamowej. Opieraliśmy się na referencjach od zadowolonych klientów, aby pomóc nam szerzyć świadomość na temat naszego produktu. Wraz z uruchomieniem sprzedaży zaczęliśmy pisać blog, w którym stopniowo wymieniamy wszystko, czego dowiedzieliśmy się o testosteronie i jego optymalizacji.

Po kilku miesiącach cierpliwość zaczęła się opłacać. Stopniowo otrzymywaliśmy pozytywne reakcje od naszych klientów na nasz produkt, a liczba stałych klientów szybko wzrastała.

Jednak wzrost zamówień nie przekroczył naszej głowy. Zawsze staramy się odpowiadać na wszystkie sugestie, pytania lub komentarze tak szybko, jak to możliwe, a przede wszystkim po ludzku. Nie bawimy się w dużą korporację, w której potrzebnych jest kilku asystentów i automatycznie generowane odpowiedzi na e-maile. Wszystkie e-maile od klientów obsługujemy osobiście.

Przebyliśmy długą drogę, ale wciąż mamy wiele do zrobienia.

Jeśli jesteś zainteresowany informacjami, których tu nie znalazłeś, skontaktuj się z nami kiedykolwiek pod adresem info@primulus.pl. Jesteśmy na linii.

A jeśli jesteś mężczyzną poszukującym wysokiej jakości multiwitaminy do walki z niskim poziomem testosteronu lub do uzupełnienia niezbędnych witamin i minerałów, z przyjemnością powitamy Cię wśród naszych klientów. I koniecznie daj nam znać jak jesteś zadowolony z produktu.

Wypróbuj PRIMULUS

Dziękujemy za przeczytanie do tego miejsca.

Pozdrowienia od całego zespołu PRIMULUS z czeskiej Ostrawy.

Zespół PRIMULUS
David Buchta

David Buchta

Przede wszystkim dumny ojciec i fan zdrowego stylu życia, ćwiczeń z własną wagą i zdrowej diety. Interesuje go wszystko na temat rozwoju osobistego, motywacji i nowych trendów w marketingu. Jego radością jest niekończąca się edukacja, a jego domowa biblioteka co miesiąc wzbogaca się o kilka nowych tytułów. David poza współprowadzeniem naszej firmy zajmuje się marketingiem, sprzedażą i komunikacją z klientami, przede wszystkim za pośrednictwem portali społecznościowych.

Ing. Jan Klusák

Ing. Jan Klusák

Intencjonalny i zdeterminowany inżynier chemik. Obecnie pracuje jako inżynier ds. innowacji technologicznych w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu. Dzięki swojej erudycyjności jest doświadczonym liderem i wytrwałym negocjatorem. Oprócz pracy uwielbia ćwiczenia, sport i zdrowy tryb życia. Jan zajmuje się nadzorem technicznym nad składem naszego produktu, komunikacją z dostawcami, logistyką, stanami magazynowymi oraz w zakresie testosteronu jest naszym ekspertem.

Ing. Martin Lukáš

Ing. Martin Lukáš

Pracoholik z wielką literą P. Menedżer z wielką literą M. Ekspert w dziedzinie finansów i zarządzania biznesem. Niekończącą się pasją Martina jest jazda na nartach, którą dzieli z publicznością jako współwłaściciel sklepu ze sprzętem narciarskim i jako zawodowy nauczyciel w klubie narciarskim Penguin´s ski klubu w Ostrawie. Martin dba o ogólne funkcjonowanie naszej firmy, strategię finansową, nadzór nad księgowością, tworzenie planów sprzedaży, komunikację z instytucjami finansowymi i klientami.